Icehearts ry:n yhteystiedot

 

Ota rohkeasti yhteyttä joko alueesi kasvattajaan tai Suomen Icehearts ry -kattojärjestöön. Vastaamme mielellämme!

Suomen Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Teemu Vartiamäki

Toiminnanjohtaja

040 592 6122
teemu.vartiamaki@icehearts.fi

Ville Turkka

Johtava asiantuntija, kansainvälinen yhteistyö

040 558 1095
ville.turkka@icehearts.fi

Erika Turunen

Järjestöpäällikkö, viestintä, taloushallinto

044 240 0349
erika.turunen@icehearts.fi

Miika Niemelä

Koulutuspäällikkö

0400 419 166
miika.niemela@icehearts.fi

Vellu Kilpala

Joukkuetoiminnan koordinaattori

040 566 2767
vellu.kilpala@icehearts.fi

Stina Kuhlefelt

Svensk koordinator

044 074 0030
stina.kuhlefelt@icehearts.fi

Espoon Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Jyrki Tuukkanen

Toiminnanjohtaja Espoo

050 304 1102
jyrki.tuukkanen@icehearts.fi

Pekka Kaartinen

Kasvattaja 06/07-joukkue jalkapallo, Espoonkeskus

040 506 9094
pekka.kaartinen@icehearts.fi

Tommi Lehtonen

Kasvattaja 06/07-joukkue jääkiekko, Espoonlahti

040 506 7019
tommi.lehtonen@icehearts.fi

Karo Koivunen

Kasvattaja 08/09-joukkue jääkiekko, Espoonlahti

050 596 2073
karo.koivunen@icehearts.fi

Riku Peltola

Kasvattaja 08/09-joukkue jalkapallo, Espoonkeskus

040 508 5910
riku.peltola@icehearts.fi

Anttu Eklund

Fostrare 08/09-laget, Esbo

040 569 0383
anttu.eklund@icehearts.fi

Rasmus Lundén

Fostrare 09/10-laget, Esbo

050 354 1273
rasmus.lunden@icehearts.fi

Lotta Riksman

Kasvattaja 10/11-tyttöjoukkue, Espoo

050 380 0185
lotta.riksman@icehearts.fi

Helsingin Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Toni Schüller

Kasvattaja, tapahtumakoordinaattori, 00/01-joukkue salibandy, Siltamäki

040 821 4994
toni@icehearts.fi

Tomi Rantanen

Kasvattaja 03/04-joukkue jalkapallo, Siltamäki

041 457 4295
tomi.rantanen@icehearts.fi

Timo Löppönen

Kasvattaja 02/03-joukkue jääkiekko, Vuosaari

040 536 8779
timo.lopponen@icehearts.fi

Tero Tiittanen

Kasvattaja 05/06-joukkue jääkiekko, Vuosaari

0400 887 641
tero.tiittanen@icehearts.fi

Teemu Heikkilä

Kasvattaja 09/10-joukkue jalkapallo, Siltamäki

040 762 9381
teemu.heikkilä@icehearts.fi

Tim Aleksejev

Projektivastaava ELY-keskus, Vuosaari

040 416 4727
tim.aleksejev@icehearts.fi

Lahden Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Antti Lehtinen

Kasvattaja 04/05-joukkue salibandy, Liipola

041 449 2946
antti.lehtinen@icehearts.fi

Tero Kinnunen

Kasvattaja 07/08-joukkue jalkapallo, Liipola

044 339 3987
tero.kinnunen@icehearts.fi

Oulun Icehearts

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Jari Malmi

Kasvattaja 07/08-joukkue, Tuira

045 674 4345
jari.malmi@icehearts.fi

Riihimäen Icehearts

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Jarno Tuunainen

Kasvattaja 08/09-joukkue jalkapallo, Peltosaari

050 372 6320
jarno.tuunainen@icehearts.fi

Jukka Vanninen

Resurssikasvattaja, Peltosaari

050 404 1555
jukka.vanninen@icehearts.fi

Vantaan Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Jussi Luoma

Kasvattaja 00/01 joukkue salibandy, Hakunila

040 765 2822
jussi.luoma@icehearts.fi

Ari-Pekka Roiko

Kasvattaja 04/05-joukkue salibandy, Mikkola

045 885 8299
ap.roiko@icehearts.fi

Tommi Matilainen

Kasvattaja 06/07-joukkue jalkapallo, Mikkola

040 567 5788
tommi.matilainen@icehearts.fi

Nelli Niemelä

Kasvattaja, tyttötyön kehittäjä, 06/07-tyttöjoukkue salibandy, Mikkola

040 582 1863
nelli.niemela@icehearts.fi

Anu Lähteenmäki

Kasvattaja 10/11-tyttöjoukkue, Korso-Koivukylä

0500 123 031
anu.lahteenmaki@icehearts.fi

Mikko Sipilä

Kasvattaja 10/11-joukkue, Korso-Koivukylä

044 500 7810
mikko.sipila@icehearts.fi

Tommy Åström

Kasvattaja 10/11-joukkue, Korso-Koivukylä

040 961 9756
tommy.astrom@icehearts.fi

Icehearts Satakunta ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Jani Söderling

Kasvattaja, kasvatustyön koordinaattori, 00/01-joukkue salibandy Ulvila

040-577 8719
jani.soderling@icehearts.fi

Kari-Matti Ylinen

Kasvattaja 06/07-joukkue salibandy Ulvila

040 148 9777
kari-matti.ylinen@icehearts.fi

Etelä-Pohjanmaan Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Mikko Vainionpää

Kasvattaja 05/06-joukkue Seinäjoki

0400 693 650
mikko.vainionpaa@icehearts.fi

Veli-Pekka Yli-Hirvelä

Resurssikasvattaja Seinäjoki

050 527 4350
velpe@icehearts.fi

Turun Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Niko Valikainen

Kasvattaja 06/07-joukkue jalkapallo Perno-Pansio

040 715 2318
niko.valikainen@icehearts.fi

Pasi Pietikäinen

Kasvattaja 10/11-joukkue jalkapallo Pansio

050 911 6971
pasi.pietikainen@icehearts.fi

Tampereen Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Riku Kauppinen

Kasvattaja 07/08-joukkue salibandy Tesoma

0400 286 044
riku.kauppinen@icehearts.fi

Petri Pätiälä

Kasvattaja 07/08-joukkue salibandy Annala-Kaukajärvi

0400 494 782
petri.patiala@icehearts.fi

Eetu Karhulahti

Kasvattaja 08/09-joukkue salibandy Tesoma

0400 584 332
eetu.karhulahti@icehearts.fi

Antti Markkanen

Kasvattaja 09/10-joukkue salibandy Annala-Kaukajärvi

050 339 0815
antti.markkanen@icehearts.fi