Icehearts ry:n yhteystiedot

 

Ota rohkeasti yhteyttä joko alueesi kasvattajaan tai kattojärjestöön. Vastaamme mielellämme!

Suomen Icehearts ry

Siemenkuja 3
00700 Helsinki

Teemu Vartiamäki

Toiminnanjohtaja

040 592 6122
teemu.vartiamaki@icehearts.fi

Ville Turkka

Johtava asiantuntija, kansainvälinen yhteistyö

040 558 1095
ville.turkka@icehearts.fi

Erika Turunen

Järjestöpäällikkö, viestintä, taloushallinto

044 240 0349
erika.turunen@icehearts.fi

Miika Niemelä

Koulutuspäällikkö

0400 419 166
miika.niemela@icehearts.fi

Vellu Kilpala

Joukkuetoiminnan koordinaattori

040 566 2767
vellu.kilpala@icehearts.fi

Stina Kuhlefelt

Svensk koordinator

044 074 0030
stina.kuhlefelt@icehearts.fi

Espoon Icehearts ry

Kuutamokatu 2 F T10
02210 Espoo

Jyrki Tuukkanen

Toiminnanjohtaja Espoo

050 304 1102
jyrki.tuukkanen@icehearts.fi

Pekka Kaartinen

06/07 joukkue jalkapallo Espoo, Espoonkeskus

040 506 9094
pekka.kaartinen@icehearts.fi

Tommi Lehtonen

06/07 joukkue jääkiekko Espoo, Espoonlahti

040 506 7019
tommi.lehtonen@icehearts.fi

Karo Koivunen

08/09 joukkue jääkiekko Espoo, Espoonlahti

050 596 2073
karo.koivunen@icehearts.fi

Riku Peltola

08/09 joukkue jalkapallo Espoo, Espoonkeskus

040 508 5910
riku.peltola@icehearts.fi

Anttu Eklund

08/09 laget Esbo

040 569 0383
anttu.eklund@icehearts.fi

Rasmus Lundén

09/10 laget Esbo

050 354 1273
rasmus.lunden@icehearts.fi

Lotta Riksman

10/11 tyttöjoukkue Espoo

050 380 0185
lotta.riksman@icehearts.fi

Aku Aario

Resurssikasvattaja, Espoonlahti

0400 638 518
aku.aario@icehearts.fi

Valtteri Viitanen

Resurssikasvattaja, Espoon keskus

050 558 8981
valtteri.viitanen@icehearts.fi

Helsingin Icehearts ry

Siemenkuja 3
00700 Helsinki

Toni Schüller

Tapahtumakoordinaattori, 00/01 joukkue salibandy Helsinki, Siltamäki

040 821 4994
toni@icehearts.fi

Tomi Rantanen

03/04 joukkue jalkapallo Helsinki, Siltamäki

041 457 4295
tomi.rantanen@icehearts.fi

Timo Löppönen

02/03 joukkue jääkiekko Helsinki, Vuosaari

040 536 8779
timo.lopponen@icehearts.fi

Tero Tiittanen

05/06 joukkue jääkiekko Helsinki, Vuosaari

0400 887 641
tero.tiittanen@icehearts.fi

Teemu Heikkilä

09/10 joukkue jalkapallo Helsinki, Siltamäki

040 762 9381
teemu.heikkilä@icehearts.fi

Tim Aleksejev

ELY-keskus projektivastaava, Vuosaari

040 416 4727
tim.aleksejev@icehearts.fi

Lahden Icehearts ry

Siemenkuja 3
00700 Helsinki

Antti Lehtinen

04/05 joukkue salibandy Lahti, Liipola

041 449 2946
antti.lehtinen@icehearts.fi

Tero Kinnunen

07/08 joukkue jalkapallo Lahti, Liipola

044 339 3987
tero.kinnunen@icehearts.fi

Oulun Icehearts

Siemenkuja 3
00700 Helsinki

Jari Malmi

07/08 joukkue Oulu, Tuira

045 674 4345
jari.malmi@icehearts.fi

Riihimäen Icehearts

Siemenkuja 3
00700 Helsinki

Jarno Tuunainen

08/09 joukkue jalkapallo Riihimäki, Peltosaari

050 372 6320
jarno.tuunainen@icehearts.fi

Jukka Vanninen

Resurssikasvattaja, Riihimäki Peltosaari

050 404 1555
jukka.vanninen@icehearts.fi

Vantaan Icehearts ry

Siemenkuja 3
00700 Helsinki

Jussi Luoma

00/01 joukkue salibandy Vantaa, Hakunila

040 765 2822
jussi.luoma@icehearts.fi

Ari-Pekka Roiko

04/05 joukkue salibandy Vantaa, Mikkolan alue

045 885 8299
ap.roiko@icehearts.fi

Tommi Matilainen

06/07 joukkue jalkapallo, Vantaa, Mikkolan alue

040 567 5788
tommi.matilainen@icehearts.fi

Nelli Niemelä

Tyttötyön kehittäminen, 06/07 tyttöjoukkue salibandy, Vantaa, Mikkolan alue

040 582 1863
nelli.niemela@icehearts.fi

Icehearts Satakunta ry

Kurjenpolventie 8 A
28430 Pori

Jani Söderling

Kasvatustyön koordinaattori, 00/01 joukkue salibandy Ulvila

040-577 8719
jani.soderling@icehearts.fi

Kari-Matti Ylinen

06/07 joukkue salibandy Ulvila

040-148 9777
kari-matti.ylinen@icehearts.fi

Etelä-Pohjanmaan Icehearts ry

Siemenkuja 3
00700 Helsinki

Mikko Vainionpää

05/06 joukkue Seinäjoki

0400-693650
mikko.vainionpaa@icehearts.fi

Veli-Pekka Yli-Hirvelä

Resurssikasvattaja Seinäjoki

050-5274350
velpe@icehearts.fi

Turun Icehearts ry

Siemenkuja 3
00700 Helsinki

Niko Valikainen

06/07 joukkue jalkapallo Turku, Perno-Pansio

040-715 2318
niko.valikainen@icehearts.fi

Pasi Pietikäinen

10/11 joukkue jalkapallo Turku, Pansio

050-9116971
pasi.pietikainen@icehearts.fi

Tampereen Icehearts ry

Siemenkuja 3
00700 Helsinki

Riku Kauppinen

07/08 joukkue salibandy Tampere, Tesoma

0400-286044
riku.kauppinen@icehearts.fi

Petri Pätiälä

07/08 joukkue salibandy Tampere, Annala-Kaukajärvi

0400-494782
petri.patiala@icehearts.fi

Eetu Karhulahti

08/09 joukkue salibandy Tampere, Tesoma

0400-584332
eetu.karhulahti@icehearts.fi

Antti Markkanen

09/10 joukkue salibandy Tampere, Annala-Kaukajärvi

050-3390815
antti.markkanen@icehearts.fi