Icehearts ry:n yhteystiedot

 

Suomen Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

044 7394989
toimisto@icehearts.fi

Teemu Vartiamäki

Toiminnanjohtaja

040 592 6122
teemu.vartiamaki@icehearts.fi

Erika Turunen

Erityisasiantuntija

044 240 0349
erika.turunen@icehearts.fi

Miika Niemelä

Koulutuspäällikkö

0400 419 166
miika.niemela@icehearts.fi

Jani Söderling

Tiimimentori

040 577 8719
jani.soderling@icehearts.fi

Harri Kokkonen

Tiimimentori

044 491 8750
harri.kokkonen@icehearts.fi

Irina Tiitinen

Tiimimentori

045 111 9525
irina.tiitinen@icehearts.fi

Anu Lehto

Talous- ja hallintoasiantuntija

040 580 5478
anu.lehto@icehearts.fi

Janni Autere

Järjestösihteeri

044 739 4989
toimisto@icehearts.fi

Stina Kuhlefelt

Hankevastaava Hallå!

044 074 0030
stina.kuhlefelt@icehearts.fi

Perhetyön hanke 2020-2022

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Päivi Lindberg

Hankevastaava/perhetyöntekijä

044 4919 403
paivi.lindberg@icehearts.fi

Espoon Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Pekka Kaartinen

Kasvattaja 06/07-joukkue jalkapallo, Espoonkeskus

040 506 9094
pekka.kaartinen@icehearts.fi

Tommi Lehtonen

Kasvattaja 06/07-joukkue jalkapallo, Espoonlahti

040 506 7019
tommi.lehtonen@icehearts.fi

Karo Koivunen

Kasvattaja 08/09-joukkue jalkapallo, Espoonlahti

050 596 2073
karo.koivunen@icehearts.fi

Riku Peltola

Kasvattaja 08/09-joukkue jalkapallo, Espoonkeskus

040 508 5910
riku.peltola@icehearts.fi

Lotta Riksman

Kasvattaja 11/12-joukkue, Espoo

050 380 0185
lotta.riksman@icehearts.fi

Marja Ahti

Kasvattaja 12/13-joukkue Espoo

044 272 5321
marja.ahti@icehearts.fi

Etelä-Pohjanmaan Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Mikko Vainionpää

Kasvattaja 05/06-joukkue Seinäjoki

0400 693 650
mikko.vainionpaa@icehearts.fi

Helsingin Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Tomi Rantanen

Kasvattaja 03/04-joukkue jalkapallo, Siltamäki

041 457 4295
tomi.rantanen@icehearts.fi

Timo Löppönen

Kasvattaja 02/03-joukkue jääkiekko, Vuosaari

040 536 8779
timo.lopponen@icehearts.fi

Tero Tiittanen

Kasvattaja 05/06-joukkue jääkiekko, Vuosaari

0400 887 641
tero.tiittanen@icehearts.fi

Teemu Heikkilä

Kasvattaja 09/10-joukkue jalkapallo, Siltamäki

040 762 9381
teemu.heikkila@icehearts.fi

Esa Puumalainen

Kasvattaja, 11-joukkue Vuosaari

044 567 7782
esa.puumalainen@icehearts.fi

Toni Schüller

Kasvattaja, 12-joukkue Siltamäki

040 821 4994
toni@icehearts.fi

Nicolas Jokinen

Kasvattaja 12-joukkue Vuosaari

050 406 1931
nicolas.jokinen@icehearts.fi

Opri Aromaa

Kasvattaja 12-joukkue Vuosaari

044 771 0737
opri.aromaa@icehearts.fi

Simon Saariokari

Kasvattaja 2014-joukkue Vuosaari

044 491 6575
simon.saariokari@icehearts.fi

Hämeenlinnan Icehearts

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Ville Mäkinen

Kasvattaja 11/12-joukkue

040 843 0455
ville.makinen@icehearts.fi

Veli-Matti Haataja

Kasvattaja 12/13-joukkue

044 078 5556
veli-matti.haataja@icehearts.fi

Joensuun Icehearts

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Henri Pursiainen

Kasvattaja 13-syntyneiden joukkue

044 901 6682
henri.pursiainen@icehearts.fi

Tero Vänskä

Kasvattaja 2014-joukkue Utra

044 367 8050
tero.vanska@icehearts.fi

Keravan Icehearts

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Tuomas Törhönen

Kasvattaja, 11/12-joukkue Ahjo

040 700 6578
tuomas.torhonen@icehearts.fi

Jarmo Kuusimaa

Kasvattaja, 13-joukkue

044 901 5939
jarmo.kuusimaa@icehearts.fi

Lahden Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Tero Kinnunen

Kasvattaja 07/08-joukkue jalkapallo, Liipola

044 339 3987
tero.kinnunen@icehearts.fi

Max Hovivuori

Kasvattaja 11-joukkue, Liipola

0401614115
max.hovivuori@icehearts.fi

Mikki Parkkinen

Kasvattaja 13-joukkue, Liipola

044 045 1003
mikki.parkkinen@icehearts.fi

Milla Kekkonen

Kasvattaja 13-joukkue, Mukkula-Kivimaa

050 919 5419
milla.kekkonen@icehearts.fi

Vili Eskola

Kasvattaja 13-joukkue, Mukkula-Kivimaa

044 705 3981
vili.eskola@icehearts.fi

Lappeenrannan Icehearts

 

Valtteri Ryösö

Kasvattaja 12-joukkue Sammonlahti

044 752 7523
valtteri.ryoso@icehearts.fi

Aaro Koivumäki

Kasvattaja 12-joukkue Sammonlahti

044 736 4233
aaro.koivumaki@icehearts.fi

Porin Icehearts

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Teemu Pelttari

Kasvattaja 12-joukkue Länsi-Pori

044 377 4428
teemu.pelttari@icehearts.fi

Toni Lind

Kasvattaja 13-joukkue Meri-Pori

040 758 4134
toni.lind@icehearts.fi

Riihimäen Icehearts

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Jarno Tuunainen

Kasvattaja 08/09-joukkue jalkapallo, Peltosaari

050 372 6320
jarno.tuunainen@icehearts.fi

Jukka Vanninen

Kasvattaja 12-joukkue Peltosaari

050 404 1555
jukka.vanninen@icehearts.fi

Ulvilan Icehearts

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Kari-Matti Ylinen

Kasvattaja 06/07-joukkue salibandy Ulvila

040 148 9777
kari-matti.ylinen@icehearts.fi

Vesa Goman

Kasvattaja 12-joukkue Ulvila

040 707 2325
vesa.goman@icehearts.fi

Tampereen Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Riku Kauppinen

Kasvattaja 07/08-joukkue salibandy Tesoma

0400 286 044
riku.kauppinen@icehearts.fi

Petri Pätiälä

Kasvattaja 07/08-joukkue salibandy Annala-Kaukajärvi

0400 494 782
petri.patiala@icehearts.fi

Antti Markkanen

Kasvattaja 09/10-joukkue salibandy Annala-Kaukajärvi

050 339 0815
antti.markkanen@icehearts.fi

Ville Hotakainen

Kasvattaja 08/09-joukkue salibandy Tesoma

040 867 6819
ville.hotakainen@icehearts.fi

Jiri Lepola

Kasvattaja 11 -joukkue salibandy Tesoma

050 569 6238
jiri.lepola@icehearts.fi

Arto Tukio

Kasvattaja 11-joukkue Annala-Kaukajärvi

050 567 3791
arto.tukio@icehearts.fi

Katja Hautakoski

Kasvattaja 12/13-joukkue Hervanta

040 770 8219
katja.hautakoski@icehearts.fi

Teemu Toivonen

Kasvattaja 12/13-joukkue Hervanta

040 543 4554
teemu.toivonen@icehearts.fi

Unna Alatalo

Kasvattaja 2014-joukkue Hervanta

044 730 3930
unna.alatalo@icehearts.fi

Ali Al-Ali

Kasvattaja 2014-joukkue Hervanta

044 754 7199
ali@icehearts.fi

Turo Lauttamus

Kasvattaja 2014-joukkue Tesoma

040 874 8979
turo.lauttamus@icehearts.fi

Turun Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Niko Valikainen

Kasvattaja 06/07-joukkue jalkapallo Perno-Pansio

040 715 2318
niko.valikainen@icehearts.fi

Pasi Pietikäinen

Kasvattaja 10/11-joukkue jalkapallo Pansio

050 911 6971
pasi.pietikainen@icehearts.fi

Samuli Jalonen

Kasvattaja, 13-joukkue

040 544 1491
samuli.jalonen@icehearts.fi

Vantaan Icehearts ry

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Ari-Pekka Roiko

Kasvattaja 04/05-joukkue salibandy, Mikkola

045 885 8299
ap.roiko@icehearts.fi

Tommi Matilainen

Kasvattaja 06/07-joukkue jalkapallo, Mikkola

040 567 5788
tommi.matilainen@icehearts.fi

Nelli Niemelä

Kasvattaja, tyttötyön kehittäjä, 06/07-joukkue salibandy, Mikkola

040 582 1863
nelli.niemela@icehearts.fi

Anu Lähteenmäki

Kasvattaja 11/12-joukkue, Korso-Koivukylä

0500 123 031
anu.lahteenmaki@icehearts.fi

Mikko Sipilä

Kasvattaja 11/12-joukkue, Korso-Koivukylä

044 500 7810
mikko.sipila@icehearts.fi

Tommy Åström

Kasvattaja 11/12-joukkue, Korso-Koivukylä

040 961 9756
tommy.astrom@icehearts.fi

Icehearts Svenskspråkiga verksamhet

Robert Huberintie 2
01510 Vantaa

Rasmus Lundén

Projekt koordinator/Fostrare

050 354 1273
rasmus.lunden@icehearts.fi

Peggy Petrell

Fostrare

044 712 0092
peggy.petrell@icehearts.fi

Rodrigo Sumelius-Valenzuela

Forstrare

044 794 5763
rodde@icehearts.fi